Architektura wnętrzMieszkanie dla małżeństwa z dzieckiem - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Mieszkanie dla młodej pary z dzieckiem. Poprzez usunięcie ściany tworzącej korytarz do sypialni, otrzymaliśmy duży, jasny salon  z kuchnią we wnęce, sypialnię z miejscem do pracy, mały pokoik dla dziecka oraz funkcjonalną łazienkę. Mieszkanie utrzymane jest w jasnej I pogodnej kolorystyce. Tapety z kwiatowymi motywami ożywiają wnętrze, a dzięki połączeniu elementów skandynawskich z surowymi materiałami takimi jak beton, uzyskaliśmy jasne, funkcjonalne oraz przyjemne wnętrze idealne dla młodego małżeństwa z dzieckiem.

Powierzchnia:
53 m2
Miejscowość :
Kraków woj. Małopolskie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.