Architektura krajobrazuNaturalistyczny ogród z prostymi liniami - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Głównym marzeniem Inwestorów było stworzenie sielskiego ogrodu, z rodzimymi gatunkami roślin, z wykorzystaniem naturalnych materiałów oraz dużą przestrzenią przeznaczoną pod uprawę warzyw i owoców. Całość ubraliśmy jednak w nieco nowoczesną formę, wpasowującą się w styl domu oraz  znaleźliśmy miejsce  na dodatkowe elementy: altanę z dużym piecem chlebowym i grillem, pergolę z kącikiem do zabaw i huśtawką,  ukryty domek na narzędzia, palenisko, drewutnię , kojec dla czteronożnego pupila ! Dla zapracowanej mamy wybraliśmy rośliny, które pięknie wyglądają przy minimalnym nakładzie pracy i poprzeplataliśmy z wymarzonymi bylinami z babcinego ogródka.

Powierzchnia:
14 arów
Miejscowość:
Staszów woj. Świętokrzyskie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.