Architektura krajobrazuKompleksowy projekt nowoczesnego ogrodu w Warszawie - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Kompleksowy projekt nowoczesnego ogrodu obejmuje nie tylko projekt ogrodu, ale również projekt elewacji budynku mieszkalnego, ogrodzenia oraz rozmieszczenia punktów świetlnych.

Projekt ten jest połączeniem nowoczesności z ponadczasową elegancją i klasyką. Głównymi materiałami elewacji i ogrodzenia jest biały tynk, tynk w kolorze antracytowym oraz beton. W ogrodzie również wykorzystany jest beton w postaci donic, natomiast tarasy jak i pergola wykonane są z drewna. Całość dopełnia roślinność w zimnych tonacjach, która jest ozdobna przez cztery pory roku.

Miejscowość:
Słupsk koło Warszawy
Powierzchnia:
6,5 a
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.