Architektura krajobrazuWyróżnioneNowoczesny ogród w Gródku n/d Dunajcem - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Po raz kolejny stanęliśmy przed wyzwaniem, jakim jest projekt ogrodu na skarpie. Dzięki przemyślanemu umiejscowieniu tarasu z pergolą oraz wykorzystaniu betonowych donic, uporządkowaliśmy przestrzeń ogrodu dzieląc ją na 3 płaszczyzny na różnych wysokościach. Dominantą stał się duży taras z kuchnią zewnętrzną, jadalnią oraz kompletem wypoczynkowym , w otoczeniu ziół oraz bylin kwitnących.

Powierzchnia:
8 a
Miejscowość:
Gródek n/d Dunajcem woj. małopolskie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.