Architektura krajobrazuNowoczesny ogród z paleniskiem - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Projekt NOWOCZESNEGO OGRODU z nutą stylu ogrodu japońskiego.

Działka posadowiona jest na skarpie co stworzyło bardzo dużo możliwości projektowych. Właścicielom zależało na zachowaniu nowoczesnego stylu – z nutą ogrodu w stylu japońskim, bez przepychu, ale z klasą. Akcentem kolorystycznym miały być rośliny kwitnące na niebiesko – głównie goryczka. My dodaliśmy do tego jeszcze perowskię łobodolistną, naszą ukochaną lawendę, kosaćce, oraz hortensję kwitnącą na niebiesko. Tak aby przez cały sezon kolor niebieski pojawiał się w ogrodzie.

W ogrodzie zagościła nawierzchnia granitowa, w różnych rozmiarach i w dwóch kolorach, jasno i ciemnoszarym. Murki oporowe oraz donice wykonane częściowo z granitu, a częściowo z betonu. Rośliny głównie zimozielone, ale nie tylko iglak.

Powierzchnia:
30 arów
Miejscowość:
Limanowa woj. Małopolskie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.