Architektura krajobrazuOgród w stylu angielskim - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

OGRÓD W STYLU ANGIELSKIM KRAKÓW
OGRÓD W STYLU ANGIELSKIM
OGRÓD W STYLU ANGIELSKI
OGRÓD W STYLU ANGIELSKIM
OGRÓD W STYLU ANGIELSKIM
OGRÓD W STYLU ANGIELSKIM
PROJEKT OGRODU W STYLU ANGIELSKIM - WIZUALIZACJA 6

Projekt  ogrodu z nutą angielskiego stylu, z pięknym widokiem na pobliski krajobraz, poprowadzony swobodną linią, w niezwykle malowniczej miejscowości nieopodal Krakowa.  W projekcie ogrodu uwzględniliśmy wielowarstwowe rabaty bylinowe z trawami oraz roślinami zimozielonymi stanowiącymi szkielet. Znaleźliśmy miejsce na kącik warzywny w postaci podwyższonych skrzyń, w otoczeniu owocowych drzew i krzewów. Otworzyliśmy taras na ogród i otaczający krajobraz, gdzie zieleń stanowi tylko swoistą ramę dla pobliskich widoków.

Powierzchnia:
Miejscowość:
Paszkówka k. Krakowa
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.