Architektura krajobrazuOgródek przy mieszkaniu na parterze w Krakowie - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Ogródek przy mieszkaniu na parterze w Krakowie

 

Ogródek przy mieszkaniu na parterze w Krakowie liczy 150 m2. Na takiej dużej powierzchni mogliśmy puścić wodzę wyobraźni i zaaranżować przestrzeń wydzielając trzy strefy funkcjonalne.

Pierwszą strefą jest istniejący taras z kompozytu, na którym znalazł się komplet jadalniany oraz donica. Obok zaplanowaliśmy rabatę do cienia, gdzie główną gwiazdą były zimozielone różaneczniki.

Następnie w celu osłonięcia tej strefy umieściliśmy przy płocie trzy duże donice z małymi drzewami.

Następną strefą jest nowoczesny domek narzędziowy wykonany z jasnego drewna, który zasłoniliśmy rabatą na stanowisko słoneczne. Wzdłuż działki zaplanowaliśmy krzewy owocowe,  dalej przy budynku między dwoma tarasami warzywnik oraz zielnik.

Ostatnią strefą jest projektowany taras przy sypialni. Jest to miejsce relaksu z fotelami oraz pufami, gdzie można napić się kawy czy poczytać książkę. Obok tarasu jest rabata z długo kwitnących bylin oraz krzewów.

Jak Wam się podoba ogródek przy mieszkaniu na parterze?

W naszej pracowni macie możliwość zamówienia projektu ONLINE dla siebie lub jako prezent dla bliskich!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów na ogródki pod linkiem.

 

Miejscowość:
Kraków
Powierzchnia:
150 m2
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.