Architektura wnętrzWyróżnioneProjekt bajkowego pokoju dziecięcego w Krakowie - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Projekt bajkowego pokoju dziecięcego w Krakowie

Projekt bajkowego pokoju został zaprojektowany na poddaszu dla dwóch dziewczynek – trzyletniej i pięcioletniej. Obie kochają wszystkie kolory i chciały, aby pokój był pełen barw. Jak pogodzić taką ilość kolorów w pokoju? Nasze pierwsze skojarzenie – tęcza! I tak powstał pokój, który nie tylko jest funkcjonalny, ale można się w nim poczuć jak w bajce. Wyposażenie wnętrza składa się z zaprojektowanej na wymiar zabudowy meblowej, w której znajduje się podświetlony kącik do czytania. Następnie żółte łóżko piętrowe z pojemnikami. Jak to na dziewczynki przystało nie mogło zabraknąć toaletki z podświetlanym lustrem. W najjaśniejszym miejscu w pokoju, przy oknach dachowych umieściliśmy długi blat, który będzie służył jako biurko dla obu dziewczynek. Na ścianach znajdzie się rysunek bajkowej tęczy przechodzącej przez wszystkie ściany.

Jeżeli podoba ci się zaprojektowane przez nas wnętrze, zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Powierzchnia:
20 m2
Miejscowość:
Kraków
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.