Architektura wnętrzWyróżnioneEleganckie mieszkanie w Krakowie - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Projekt mieszkania - Kraków - salon
Projekt mieszkania - Kraków - salon
pProjekt mieszkania w Krakowie

Projekt mieszkania w Krakowie – prostota i elegancja

Prostota i elegancja to przymiotniki, które chyba najlepiej oddają klimat zaprojektowanego przez nas wnętrza .Podjęliśmy się projektu kilku pomieszczeń w mieszkaniu: salonu z kuchnią, przedpokoju, sypialni oraz gabinetu.  W części centralnej mieszkania, czyli w salonie połączonym z kuchnią, toczy się całe życie rodziny. Dlatego też obie przestrzenie są niezwykle reprezentacyjne i sprytnie podzielone za pomocą zabudowy tv okalającej komin, który to oddziela te dwie strefy – kuchenną i wypoczynkową.  Mieszkanie jest nieprzeładowane zbędnymi dekoracjami, rekwizytami, meblami.  Jest czysto, przejrzyście a dominującym kolorem jest kolor szary.  Dzięki skrzętnie dobranym dodatkom takim jak złote stoliki kawowe, lampa nad wyspą oraz lampy nad stołem  udało się uzupełnić monochromatyczną całość wnętrza i nadać mu dynamizm.  Dodatkowo w połączeniu całą paletą szarości pojawiają się kolory takie jak zieleń i róż do których świetnie pasują złote eleganckie dodatki.

Powierzchnia:
75 m2
Miejscowość :
Kraków
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.