Architektura krajobrazuWyróżnioneProjekt ogródka jordanowskiego - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Projekt ogródka jordanowskiego w Krakowie – naszym celem było zespolenie w spójną całość istniejących i nowo-projektowanych obiektów małej architektury . Wśród nowych elementów pojawiła się ciekawa strefa trampolin, gdzie poszczególne elementy zostały rozmieszczone na nawierzchni w odcieniach niebieskości i granatów tak by, zgodnie z wytycznymi Inwestora,  zbudować wrażenie zabawy na tafli wody i  tym samym pobudzić wyobraźnie dzieci. Dodatkowo istniejący nasyp został wykorzystany pod montaż zjeżdżalni i obsadzony „leśną” roślinnością.  Jako że z ogródka korzystają nie tylko dzieci, środkowy plac został przekształcony w miejsce spotkań, gdzie główną rolę odgrywają  pergole i huśtawki miejskie dla dorosłych. Poszczególne części ogródka została połączona przez przechodzące przez poszczególne strefy, kwiatowe rabaty . Dobór roślin przywodzić ma na myśl zieleń towarzyszącą podmokłym łąką, nawiązując do historii terenów Osiedla.

Powierzchnia:
52a
Miejscowość:
Kraków w. małopolskie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.