Architektura krajobrazuŚcieżka edukacyjno-ekologiczna - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

To  niezwykłe miejsce,  które powstało nieopodal terenu, gdzie każdego roku organizowane są spotkania miłośników pszczelarstwa, to kompozycja niewielkich rabat w kształcie plastrów miodu, obsadzonych wybranymi roślinami miododajnymi.  W centralnej części, przewidziano pergolę obsadzoną pnącymi roślinami miododajnymi.  Każda roślina opatrzona edukacyjną tabliczką. Projekt z dużą dawką „słodkiej” edukacji, który uzmysławia Odwiedzającym rolę pszczół w przyrodzie oraz zachęcać do uprawy roślin miododajnych w przydomowych ogródkach.

Miejscowość:
Kołaczyce woj. Podkarpackie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.