Architektura krajobrazuZielony skwer w Krakowie - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Projekt, którego głównym celem było uporządkowanie oraz przywrócenie terenowi funkcji wewnątrz kwartałowego zieleńca dla mieszkańców pobliskich budynków. Kompozycyjnie projekt nawiązuje do modernistycznej architektury dzielnicy. Przestrzeń projektowa była z myślą o mieszkańcach w różnym przedziale wiekowym: pojawiły się wygodne ławeczki, urządzenia do ćwiczeń, huśtawka, spiner.  Wszystko z akcentami energetycznego koloru żółtego, który nieco rozweselił ten cienisty skwer.. W projekcie zieleni zrezygnowano z wysokich krzewów, tak by uniknąć tworzenia nieprzyjemnych po zmroku zakątków.  Wprowadzono za to niskie rośliny, piękne o każdej porze roku!

Powierzchnia:
30 arów
Miejscowość:
Kraków woj. Małopolskie
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.