HomeO nas - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Z pasji do tworzenia

Pracownia ABEGOR powstała 2015 roku i dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji Zespołu , w przeciągu ciągu zaledwie kilku lat udało nam się wykonać ok. 75 tematów z zakresu projektowania ogrodów, aranżacji tarasów, projektów przestrzeni publicznej, projektowania, aranżacji i rearanżacji mieszkań oraz domów jednorodzinnych.

Założycielką i głową Pracowni ABEGOR jest Anna Adamczyk- Wiraszka – absolwentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, laureatka nagrody Prezydenta Miasta Krakowa za najlepszą pracę dyplomową w roku 2014 : Projekt koncepcyjny rekompozycji Parku Edukacji Globalnej Wioski Świata w Krakowie.

https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/z-pasji-do-tworzenia.jpg

Sprawdź nasze pracePortfolio

https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/zespol-abegor-2.jpg

Sprawdź nasze pracePortfolio

https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/zespol-abegor-1.jpg

Zespół kreatywnych projektantów

Pracownia ABEGOR powstała z ogromnej pasji tworzenia, głowy pełnej pomysłów i przekonania, że architektura powinna przenikać się naturą i na odwrót.

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz, designerów, oddanych pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Nie boimy się żadnych problemów ponieważ jesteśmy zdania , że projektowanie to umiejętność ich rozwiązywania. Nie ma dla nas projektów ani za małych ani za dużych, nie ma też projektów łatwych ponieważ uważamy że do każdego należy podejść z taką samą dawką staranności i zaangażowania.

Realizujemy projekty od początku do końca, najpierw uważanie wsłuchujemy się potrzeby i marzenia naszych Klientów, zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami i przystępujemy do projektu, a później realizacji. Korzystamy z wiedzy naszych Dostawców, Wykonawców, Ekspertów różnorodnych branży, by uzyskać inspirację dla nowych pomysłów. Wynikiem takiej współpracy są szyte na miarę, praktyczne, ponadczasowe przestrzenie, tak wyjątkowe jak nasi Klienci.

Etap 1
Na początku współpracy uważanie wsłuchujemy się w potrzeby i marzenia naszych Klientów.
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/etap-1.jpg
Etap 2
Następnie zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami i przystępujemy do realizacji projektu
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/etap-2.jpg
Etap 3
Oddajemy gotową realizację, której wynikiem są szyte na miarę, praktyczne, ponadczasowe przestrzenie - tak wyjątkowe, jak nasi Klienci.
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/etap-3.jpg

Rozpocznij z nami współpracę

Odkryj z Pracownią ABEGOR , jak piękne może być Twoje otoczenie. Nasz doświadczony zespół poświęci czas na zrozumienie Twoich potrzeb i zapewni przemyślane rozwiązania.

Zadzwoń

517 084 576

Napisz

biuro@abegor.pl
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.