O nas

Z pasji do tworzenia

Pracownia Projektowa ABEGOR jest owocem wielkiej pasji do projektowania i głów pełnych pomysłów. Od naszego powstania w 2015 roku, zdążyliśmy już zrealizować imponującą liczbę około 370 różnorodnych projektów z zakresu projektowania ogrodów, aranżacji tarasów, przestrzeni publicznych, mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Naszym głównym celem jest tworzenie przestrzeni, w których architektura i natura wzajemnie się przenikają, tworząc niezwykłe i praktyczne otoczenie.

Zespół kreatywnych projektantów

Jesteśmy zespołem pełnych kreatywności architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów, którzy poświęcają się pasji tworzenia. Nie boimy się żadnych wyzwań, ponieważ uważamy, że projektowanie to sztuka rozwiązywania problemów. Bez względu na skalę projektu, podchodzimy do niego z taką samą starannością i zaangażowaniem.


Projekt od początku do końca

Nasi klienci mają pewność, że realizujemy projekty od początku do końca. Rozpoczynamy od uważnego wysłuchania potrzeb i marzeń naszych klientów, zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami, a następnie przystępujemy do projektowania i realizacji.

Efektywna współpraca

Współpracujemy z naszymi dostawcami, wykonawcami oraz ekspertami
z różnych branż, korzystając z ich wiedzy, aby czerpać inspirację do tworzenia nowych pomysłów. Efektem takiej współpracy są przestrzenie szyte na miarę, praktyczne, ponadczasowe i unikatowe, tak samo wyjątkowe jak nasi klienci.

Zrealizuj swoje marzenia

Jeśli marzysz o przekształceniu swojego otoczenia w coś wyjątkowego i zgodnego z Twoimi marzeniami, jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pracownia Projektowa ABEGOR to miejsce, gdzie architektura łączy się z naturą, tworząc przestrzenie, które spełnią Twoje najwyższe oczekiwania. Zapraszamy do współpracy, aby razem stworzyć niepowtarzalny projekt, który wyrazi Twoją osobowość i charakter.

Wartości

Odpowiedzialność

Zespół Abegor czuje odpowiedzialność za wszystko, co robi i dąży do prowadzenia projektów w sposób kompleksowy od początku do końca. Ta wartość podkreśla zaangażowanie 
i dbałość o powierzone Nam zadania.

Lojalność

Jesteśmy lojalni wobec siebie i swoich klientów. Szczerze komunikujemy swoje możliwości i potencjalne problemy, co sprzyja transparentnej współpracy.

Dokładność

Przywiązujemy dużą wagę do dokładności i staranności w swojej pracy. Wierzymy, że to prowadzi do wysokiej jakości usług i jest warte inwestycji czasu na początku projektu.

Efektywność

Dbamy o efektywność swojej pracy poprzez zadbanie o samopoczucie i zdrowie zespołu. Wartość ta podkreśla znaczenie odłożenia problemów w celu lepszego zrozumienia ich i znalezienia skutecznego rozwiązania.

Odwaga-asertywność

Promujemy odwagę jako umiejętność podejmowania trudnych decyzji, podejmowania nowych wyzwań i wyrażania swoich przekonań. Ta wartość podkreśla pewność siebie i zaangażowanie w rozwijanie się.

Rozwój

Rozwój jest kluczową wartością pracowni, która podkreśla nasze dążenie do ciągłego rozwoju zarówno indywidualnego, jak i zespołowego. Wierzymy, że rozwijający się zespół przyczynia się do sukcesu firmy.

Wybierz opcję dla siebie, a zaprojektujmy ogród i taras, 

w którym naprawdę i w pełni poczujesz się jak w domu marzeń!

Skontaktuj się z nami

Gdzie jesteśmy?

Ul. Henryka Kamieńskiego 47 II p.
30-644 Kraków 

Kontakt

biuro@abegor.pl
+48 517 084 576

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram