O nas

Z pasji do tworzenia

Pracownia ABEGOR powstała 2015 roku i dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji Zespołu, w przeciągu ciągu zaledwie kilku lat udało nam się wykonać ok. 300 tematów z zakresu projektowania ogrodów, aranżacji i aranżacji tarasów, projektów przestrzeni publicznej, projektowania, aranżacji i rearanżacji mieszkań oraz domów jednorodzinnych.

Założycielką i głową Pracowni ABEGOR jest Anna Adamczyk- Wiraszka – absolwentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, laureatka nagrody Prezydenta Miasta Krakowa za najlepszą pracę dyplomową w roku 2014 : Projekt koncepcyjny rekompozycji Parku Edukacji Globalnej Wioski Świata w Krakowie.

Zespół kreatywnych projektantów

Pracownia ABEGOR powstała z ogromnej pasji tworzenia, głowy pełnej pomysłów i przekonania, że architektura powinna przenikać się naturą i na odwrót.

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz, designerów, oddanych pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Nie boimy się żadnych problemów ponieważ jesteśmy zdania, że projektowanie to umiejętność ich rozwiązywania. Nie ma dla nas projektów ani za małych ani za dużych, nie ma też projektów łatwych ponieważ uważamy że do każdego należy podejść z taką samą dawką staranności i zaangażowania.

Realizujemy projekty od początku do końca, najpierw uważanie wsłuchujemy się potrzeby i marzenia naszych Klientów, zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami i przystępujemy do projektu, a później realizacji. Korzystamy z wiedzy naszych Dostawców, Wykonawców, Ekspertów różnorodnych branży, by uzyskać inspirację dla nowych pomysłów. Wynikiem takiej współpracy są szyte na miarę, praktyczne, ponadczasowe przestrzenie, tak wyjątkowe jak nasi Klienci.

Wartości

1. Odpowiedzialność

Czujemy się odpowiedzialni za wszystko co robimy. Jest to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdy temat, który podejmujemy doprowadzamy od A do Z.
2. Lojalność

Wobec siebie i naszych klientów jesteśmy lojalni i szczerzy. Jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić lub mogą pojawić się problemy to o tym informujemy. Gramy w otwarte karty, gdzie nikt nie czuje się pominięty i niedoinformowany.
3. Dokładność

Każdy temat, który jest podejmujemy jest starannie dopracowany i przemyślany. Za dokładnością idzie wysoka jakość naszych usług. Na początku zajmuje ona więcej czasu ale przy końcowym etapie projektu przyspiesza pracę.
4. Efektywność

Aby być bardziej efektywnym w swojej pracy dbamy o nasze samopoczucie oraz zdrowie. Jeżeli nie mamy pomysłu jak rozwiązać dany problem to odkładamy go i myślimy nad nim w między czasie. Rozwiązanie zawsze przyjdzie, a czas poświęcony na dumaniu nie zostaje zmarnowany.
5. Odwaga - asertywność

Świat należy do odważnych ludzi. Odwaga to umiejętność mówienia nie, podejmowania nowych i ambitnych wyzwań, które nas rozwijają. Odwaga to również umiejętność podejmowania trudnych i słusznych decyzji. To pewność siebie, swoich wartości i priorytetów.
6. Rozwój

Rozwój to coś, co nigdy nie powinno się zatrzymać w naszym życiu. Człowiek który się rozwija jest człowiekiem szczęśliwym i spełnionym. Ma poczucie samorealizacji. Jeżeli zespół się rozwija to i firma również.

Wybierz opcję dla siebie, a zaprojektujmy ogród i taras, 
w którym naprawdę i w pełni poczujesz się jak w domu marzeń!

Wyceń projekt
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram