Przestrzeń publiczna

Czym są projekty 
przestrzeni publicznej?

Oprócz projektów indywidulanych, zajmujemy się projektami przestrzeni publicznej. Naszymi Klientami są Urzędy Gmin, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy prywatne i deweloperzy. W naszym obszarze działania znajdują się projekty terenów publicznych: parki, zieleńce, skwery, tereny osiedlowe, place zabaw, ogródki jordanowskie, ścieżki edukacyjne, tereny przy jednostkach oświatowych. Zajmujemy się również projektami zagospodarowania przy inwestycjach deweloperskich wraz z wizualizacjami i filmami nowych inwestycji.
Wykonujemy projekty koncepcyjne, projekty budowlane, techniczne i wykonawcze wraz z pozyskaniem wszystkich niezbędnych formalności. Współpracujemy z projektantami różnych branż. Wciąż się dokształcamy, by podnosić jakość naszych usług. W naszym Zespole znajduje się Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni.

Zapytaj nas o indywidualną ofertę cenową, stworzoną specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.
Wyceń projekt

Dlaczego my?

Doświadczenie

Pracownia powstała 2015 roku i w przeciągu ciągu zaledwie kilku lat udało nam się wykonać ok. 300 tematów z zakresu projektowania ogrodów, aranżacji tarasów, projektów przestrzeni publicznej, projektowania mieszkań oraz domów jednorodzinnych.
Zaangażowanie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Realizujemy projekty od początku do końca, najpierw uważanie wsłuchujemy się potrzeby i marzenia naszych Klientów, zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami i przystępujemy do projektu.
Uczciwość i przejrzystość działania

Nasi Klienci są informowani co otrzymają w ramach danego projektu, wszystkie niejasności wyjaśniamy przed przystąpieniem do projektu. Zawsze podpisujemy umowę i wystawiamy faktury. Uczciwie odprowadzamy podatki, a nasz Zespół pracuje na uczciwych warunkach.

Wybierz opcję dla siebie, a zaprojektujmy przestrzeń publiczną, 
w której naprawdę i w pełni poczujesz się jak w projekcie marzeń!

Wyceń projekt
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram