HomePortfolioPortfolio - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Dom oraz duży ogród w stylu riwiery włoskiej, z przepięknym tarasem. Projekt ogrodu obejmował boisko do gry w koszykówkę, szklarnię angielską, altanę z kuchnią zewnętrzną, miejsce na basen, kącik dla dzieci oraz kącik relaksacyjny z elementem wodnym. A to wszystko w towarzystwie kwitnących rabat w kolorach bieli, srebra, fioletu oraz różu.

Po raz kolejny stanęliśmy przed wyzwaniem, jakim jest projekt ogrodu na skarpie. Dzięki przemyślanemu umiejscowieniu tarasu z pergolą oraz wykorzystaniu betonowych donic, uporządkowaliśmy przestrzeń ogrodu dzieląc ją na 3 płaszczyzny na różnych wysokościach. Dominantą stał się duży taras z kuchnią zewnętrzną, jadalnią oraz kompletem wypoczynkowym , w otoczeniu ziół oraz bylin kwitnących.

Swobodny naturalistyczny ogród z przepięknymi kwitnącymi rabatami angielskimi otulającymi dom. W projekcie, zieleń składa się wyłącznie z drzew i krzewów liściastych oraz wieloletnich bylin. Elementami dopełniającymi sielankowy nastrój są kino zewnętrzne, hamak, romantyczna pergola oraz duży taras.

Projektowany teren mieści się w malowniczej okolicy, na sporym wzniesieniu, przy domu jednorodzinnym z pasieką. Motywem przewodnim, ze względu na pasję Właściciela ogrodu, stały się rośliny miododajne takie jak lipy, robinie akacjowe, kwitnące krzewy i byliny. Naturalistycznego charakteru dopełniły altana kryta strzechą oraz nawierzchnie i murki z naturalnego kamienia.

https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry