9 maja, 2019

Witaj na blogu pracowni ABEGOR!

Jesteś w miejscu, które powstało z pasji do projektowania funkcjonalnych i pięknych ogrodów, a także przyjaznych, ergonomicznych wnętrz. Pragniemy dzielić się z Tobą naszym zamiłowaniem. Nie zabraknie tu więc ciekawych, wartościowych treści, które – mamy nadzieję – pozwolą Ci lepiej zrozumieć sposoby kreowania przestrzeni i cele takiego działania.

Ze swojej strony postaramy się, aby czas, który tutaj spędzisz, był dla Ciebie wartościowy i owocny. Nie chcemy przynudzać ani pouczać. Chciałybyśmy natomiast inspirować, przekazywać opartą na naszym doświadczeniu wiedzę i budować w Tobie poczucie, że warto mieć dobrze zaprojektowaną przestrzeń dookoła siebie. A kim tak naprawdę jesteśmy? Komu miał(a)byś zaufać? Zapraszamy do dalszej lektury!

Jak to się zaczęło?

Korzenie naszej działalności sięgają czasów studenckich. Wspólnie przygotowywanie projektów na rozmaite przedmioty, praca grupowa, a wszystko to w atmosferze wspaniałej przyjaźni – tak właśnie narodziła się wizja naszej wymarzonej pracowni. Stopniowo dojrzewałyśmy do tego przedsięwzięcia.

W końcu postanowiłyśmy zrealizować marzenie o pracy w naprawdę zgranym, przyjaznym zespole i założyć własne biuro. Nie ukrywamy, że było to spore wyzwanie, a podjęła je Anna Adamczyk-Wiraszka, z czasem dołączyła Małgorzata Zielińska. Warto było! Okazało się, że nie musiałyśmy długo czekać na pierwsze zlecenia… A potem kolejne i kolejne.

Strona internetowa: dlaczego dopiero teraz?

Choć pracownia ABEGOR została założona ponad 3 lata temu, nie od razu ruszyłyśmy z własnym miejscem w sieci. Co było tego powodem? Już wyjaśniamy!

Na początku klienci trafiali do nas głównie z polecenia. W tym miejscu szczególne podziękowania należą się Panu Profesorowi Wojciechowi Przegonowi. Jego wsparcie, udzielone nam jeszcze na studiach i trwające już po ich ukończeniu, pozwoliło nam rozwinąć skrzydła w branży.

Na brak pracy nie mogłyśmy narzekać. Przeszkodę stanowiła natomiast niewielka powierzchnia biurowa, jaką wówczas miałyśmy do dyspozycji. Uniemożliwiała ona rozbudowywanie zespołu. W tej sytuacji uznałyśmy, że ruszanie ze stroną internetową jest nieuzasadnione. Ze względu na ograniczone moce przerobowe i tak musiałybyśmy odmawiać, jeśli w grę wchodziłyby spore ilości projektów...

Możemy i chcemy więcej!

Nadszedł jednak taki czas, że postanowiłyśmy pójść o krok dalej. Motorem napędowym stała się chęć rozwoju, powiększenia naszego zespołu i realizowania kolejnych, ciekawych wyzwań zawodowych. Zdecydowałyśmy, że poszukamy osób, które razem z nami będą chciały rozwijać pracownię ABEGOR. Stwierdziłyśmy, że w tej sytuacji potrzebujemy jednak większej przestrzeni. Jak pomyślałyśmy, tak zrobiłyśmy.

Owocem naszych działań jest bardziej przestronne, piękne biuro. Pojawiły się także nowe twarze w teamie… I oto jesteśmy: zespół pięciu ambitnych, kreatywnych osób. Cenimy sobie miłą atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnej realizacji projektów dla naszych klientów.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy w urządzaniu przydomowego ogrodu albo w wykreowaniu wymarzonego mieszkania, skontaktuj się z nami! Wspólnie wypracujemy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Obiecujemy, że nie zawiedziemy Twych oczekiwań!

Podziel się z innymi:

Gdzie jesteśmy?

Ul. Henryka Kamieńskiego 47 II p.
30-644 Kraków 

Kontakt

biuro@abegor.pl
+48 517 084 576

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram