HomeArchitektura krajobrazu - Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Projektowanie ogrodów
[cennik-architektura]
Projektowanie przestrzeni publicznych
  • Projekty zieleńców, skwerów
  • Projekty placów zabaw i ogródków jordanowskich
  • Projekty ścieżek edukacyjnych
  • Projekty zieleni przy budynkach wielorodzinnych
  • Projekty zieleni przy firmach
Zapytaj nas o indywidualną ofertę cenową, stworzoną specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.
Aranżacje tarasów i balkonów

Balkon lub taras mogą stać się namiastką ogrodu, zieloną oazą oraz przedłużeniem Twojego salonu. Aromatyczne kwiaty i zioła, wygodny hamak, miejsce zabaw dla dzieci, komplet wypoczynkowy dopasowany do stylu Twojego mieszkania, idealny na wieczorne spotkania z przyjaciółmi lub poranna kawę – możliwości jest wiele. Zapytaj nas o indywidualną ofertę cenową, stworzoną specjalnie dla Ciebie.

Zapytaj nas o indywidualną ofertę cenową, stworzoną specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.
Inwentaryzacja terenów zieleni

Wykonujemy kompleksowo inwentaryzacje zieleni, w formie graficznej i opisowej. Oceniamy stan istniejącej roślinności, pomagamy w przygotowani dokumentacji i uzyskaniu zgody na wycinkę. Oferta i wycena przygotowywana indywidualnie, napisz do Nas lub skontaktuj się telefonicznie..

Zapytaj nas o indywidualną ofertę cenową, stworzoną specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.
Projektowanie oświetlenia i systemów nawodnienia

Oświetlenie i nawodnienie to elementy, które pozwalają wydobyć z przestrzeni dodatkowe atuty:

  • dobrze zaprojektowanie oświetlenie nadaje niepowtarzalny klimat i pozwala cieszyć się ogrodem również po zmroku
  • dobry projekt nawodnienia, pozwala na wprowadzenia dodatkowych gatunków roślin i sprawia, że nasz ogród jest zawsze soczyście zielony bez względu na kaprysy pogody

Niezwykle istotne jest wykonanie projektu oświetlenia i nawodnienia wraz z projektem ogrodu. Współpracujemy ze specjalistami by móc przygotować kompleksowe projekty dla Twojego ogrodu.

Zapytaj nas o indywidualną ofertę cenową, stworzoną specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.
Konsultacje i doradztwo
  • na etapie projektowania domu, pomożemy Ci zaplanować zagospodarowanie działki aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał
  • na etapie budowy domu, zwrócimy Twoją uwagę na takie kwestie jak wielkość budowanego tarasu, basenu czy pergoli
  • przy zagospodarowaniu działki, kiedy stanąłeś w miejscu i nie wiesz co dalej, podpowiemy co zrobić by przestrzeń wokół domu stała się bardziej harmonijna i funkcjonalna, znajdziemy miejsce na wskazane przez Ciebie elementy, doradzimy jakie rośliny będę odpowiednie w Twoim ogrodzie

Konsultacje w biurze:

100 zł – pierwsza godzina
70 zł – każda następna godzina

Konsultacje u klienta:

200 zł – pierwsza godzina
100 zł – każda następna godzina

Doradztwo i konsultacje dla Klientów, którzy zakupili projekt ogrodu i wnętrza – gratis

Rozpocznij z nami współpracę

Odkryj z Pracownią ABEGOR , jak piękne może być Twoje otoczenie. Nasz doświadczony zespół poświęci czas na zrozumienie Twoich potrzeb i zapewni przemyślane rozwiązania.

Zadzwoń

517 084 576

Napisz

biuro@abegor.pl
https://abegor.pl/wp-content/uploads/2019/04/logo-abegor-black.png

O Pracowni ABEGOR

Jesteśmy Zespołem kreatywnych architektów krajobrazu, projektantów wnętrz i designerów. Oddajemy się pasji tworzenia, zarażających każdego dnia nowymi pomysłami i optymizmem. Pozwól, że zarazimy również Ciebie.

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR | Realizacja: MobileTry

Korzystając ze Strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na zasadach określonych w naszej Polityce prywatności. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.